גיבוש צוות עובדים

כמה רעיונות מדליקים לגיבוש צוות עובדים

אם אתם מנהלי צוותים ואתם מחפשים אחר שלל רעיונות עבור גיבוש צוות עובדים: חשוב שתדעו כי סדנאות, ימי כיף, ערבי צוות ועוד, יכולים להיות אירועים כיפיים במיוחד המתאימים לעובדים מכל סוג!

כאשר אתם רוצים שהצוות שלכם יהיה מגובש, יעיל ומקצועי: אחד הדברים שאתם חייבים לעשות הוא הוצאה של העובדים מהשגרה ותכנון יום גיבוש לעובדים שלכם.

אבל אילו רעיונות מדליקים ישנם? הנה רשימה של 6 רעיונות כיפים במיוחד!

גיבוש צוות עובדים היא משימה שחייבת להיעשות בצורה הטובה ביותר, שכן יום שכזה או אפילו ערב גיבוש מחלקתי, נועד כדי לקרב בין העובדים ולהפוך אותם ליעילים ומרוצים יותר במקום העבודה. כיום ישנן כמה וכמה רעיונות כיפיים לגיבוש ביניהם:

סנפלינג – באמצעות סנפלינג יכולים העובדים שלכם לצאת אל יום אתגרי במיוחד שבו כולם מטפסים ויורדים בצורה מקצועית מהרים וממצוקים בגבהים שונים. מסע זה מחבר בין הצוות ומקנה יום של אדרנלין, כיף והומור.

סדנאות ODT  – סדנאות ODT הן כאלה שהפכו פופולאריות בקרב מנהלים שרוצים לשבור את הקרח בין העובדים, כמו גם לגרום לשיתופי פעולה פורים בעת ביצוע שלל משימות ואתגרים בשטחים פתוחים. בכך לומדים העובדים יותר על תקשורת וקומוניקציה אפקטיבית.

תחרות בישול – כדי לאתגר את העובדים שלכם ולאפשר להם סדנאות בישול שכולל גם תחרות: אפשר לבחור בימי כיף בהם העובדים מתחלקים לקבוצות, מבשלים מנות עם שף מקצועי ולאחר מכן מקבלים נקודות על המנות שהם הכינו. לבסוף יושבים כולם לארוחה כיפית ומשותפת.

מסע בכדור פורח – אחת החוויות העוצרות נשימה היא מסע בכדור פורח. כיום אפשר לקחת צוות קטן למסע כזה בשמי הארץ ולצאת עם הצוות אל מסע מלהיב, אטרקטיבי ומרגיע, שכולל גם שתייה קלה וארוחה כיפית ונעימה בשטחים מרהיבים.

קורס צלילה – אם תרצו לצאת עם העובדים שלכם אל גיבוש צוות עובדים שימשך כמה ימים, תוכלו לקחת אותם אל קורס צלילה באילת או בכל מקום בו מתקיים קורס כזה. העובדים בחופשה שכזאת ילמדו לצלול, לבטוח אחד בשני, הם יתגבשו ויפתחו יחסים מעולים אחד עם השני.

שייט בים התיכון  – עוד בנושאים של ים, הרפתקה נוספת שתוכלו לחוות עם העובדים שלכם היא שייט בים התיכון. שייט שיוצא מהמרינה בהרצליה מקנה יום גיבוש כיפי מלא בחוויות בשחייה בים הניעם ומבט נעים ומגבש אל הים התיכון!

בחרו את הפעילות המתאימה מכל ותוכלו כבר עכשיו להתחיל לייעל ולהפוך את מקום העבודה לטוב ופרודוקטיבי יותר.