אודות

חברת SPY הוקמה על ידי צביקה מנולוביץ – מייסד, בעלים ומנכ"ל של חברת החקירות והמודיעין הבין-לאומי "מטרה" – כשלצדו קבוצת חברים שפעלו בעבר בתפקידי מפתח בעולם הביטחון והמודיעין הישראלי.  

ניסיון העבר גדוש אין ספור מקרים מורכבים , מסוכנים ומלאי ריגוש ואנדרנלין הביאו את צביקה ליצור את SPY , ולהנגיש למשתתפים את עולם הצללים החשאי ולחוות מקרי בילוש בצורה האותנטית והמרגשת שלהם.  
מיזם זה נולד כתשובה לצורך ולביקוש של רבים להציץ אל העולם הסודי של החוקרים והבלשים שמהווים חלק אינטגרלי מפסקול חיינו במדינת ישראל, אך עדיין מצויים לרוב בערפל הדמדומים בין המותר לבין האסור.

 SPY היא החברה היחידה בישראל (ובעולם כולו!) שמגבשת צוותי עובדים באמצעות סדנאות בילוש וריגול
אשר מתבצעות הלכה למעשה בשטח!

צביקה מנולוביץ

צביקה מנולוביץ

יליד ישראל. את שירותו הצבאי עשה במסגרת יחידה מובחרת, אחר כך הצטרף למערכת המודיעין והחקירות הישראלית וביצע מגוון תפקידים במערכות מסווגות.
  
לפני כשלושה עשורים נמנה עם מייסדי "מטרה – שירותי מודיעין מיוחדים" –חברה שבבעלותו ובניהולו של צביקה גם כיום – שעוסקת בניהול פרויקטים רחבי היקף בתחומי המודיעין והחקירות, שרבים מהם מתבצעים בארצות שמעבר לים.

Cyber Security Concept

סדנאות הבילוש ותיקי החקירה שבהם יעסקו המשתתפים מושתתים על מקרים אמתיים – עובדה המוסיפה לסדנה ולמשתתפיה מימד רב של אותנטיות ושל חוויה ייחודית ומרגשת.

במהלך הסדנה והניסיונות לפתור את התעלומה המוצגת בתיק נחשפים צוותי המשתתפים (בהיותם חלק אינטגרלי מקבוצת החקירה) לחוויה מטלטלת הגורמת לרבים לגלות בתוכם יכולות אישיות שאותן טרם הכירו. לדוגמה, הפחד מלעסוק במה שלא מקובל; גילוי יכולות ריגול; תעוזה לפרוץ את גבולות האסור; יכולת חשיבה מחוץ לקופסה; יכולת עבודה בתנאי לחץ תוך מיצוי מרבי של כל שנייה ושנייה בפרק זמן מוגבל; יכולת להגיב באופן מהיר להפתעות; שיתופי אינפורמציה בזמן אמת בין צוותי החקירה בשטח לבין החמ"ל המוסווה שלהם וכיו"ב.

הפעולות מתבצעות באופן אינטנסיבי ובשטח עצמו – דבר הגורם לצוותים המשתתפים "ללכת לאיבוד" בין האמת לבדיה. במצב שכזה מצליחים רק הצוותים החזקים לשרוד ולפתור את תיק החקירה!

האם הצוות שלכם בנוי שכזה?

צרו קשר