סדנאות בילוש

חברת SPY גאה להציג את הדבר הבא בתחום סדנאות הגיבוש לעובדים:

מיזם מסעיר, מרגש ומטלטל, פרי מוחם הקודח של מיטב אנשי המודיעין הישראלי.

הסדנה כחוויית גיבוש וגילוי העוצמות האישיות והקבוצתיות:

במהלך הסדנה והניסיונות לפתור את התעלומה המוצגת בתיק נחשפים צוותי המשתתפים (בהיותם חלק אינטגרלי מקבוצת החקירה) לחוויה מטלטלת הגורמת לרבים לגלות בתוכם יכולות אישיות שאותן טרם הכירו. לדוגמה, הפחד מלעסוק במה שלא מקובל; גילוי יכולות ריגול; תעוזה לפרוץ את גבולות האסור; יכולת חשיבה מחוץ לקופסה; יכולת עבודה בתנאי לחץ, תוך מיצוי מרבי של כל שנייה ושנייה בפרק זמן מוגבל; יכולת להגיב באופן מהיר להפתעות; שיתופי אינפורמציה בזמן אמת בין צוותי החקירה בשטח לבין החמ"ל המוסווה וכיו"ב.

נגן וידאו

מי הם הצוותים המשתתפים בסדנה?

קבוצת אנשים חסרי כל ניסיון בתחום המודיעין מושלכים למעמקי עלילה בלשית מסועפת ואותנטית שעליהם לפתור.
הצוותים המשתתפים יבצעו בכוחות עצמם פעילויות מבצעיות אמתיות הלקוחות מתחומי החקירות, הריגול והבילוש, תוך כדי פיקוח והנחייה (חלקו סמוי) של מומחים בתחום מחברת SPY.

אין הנחות לבעלי תפקידים בכירים!

אין הנחות לבעלי תפקידים בכירים!

כאשר ניצב מול הצוות תיק חקירה לוהט הדורש פיענוח מידי, אך הזמן הולך ואוזל, והדבר היחיד שקובע הוא מבחן התוצאה, עשוי לפתע כל אדם לגלות תכונות שכלל לא הכיר בעצמו...

אתם יודעים כיצד נכנסתם לתיק החקירה, אך אין לכם שמץ מושג כיצד, איך ומי תצאו משם!

hacker3

הציוד כבר מוכן, הרכבים ממונעים, זהו הזמן של כל אחד ואחת מחברי הצוות לגלות את עצמו, לגעת ולממש ב"שידור חי" מגוון נושאים אשר מעלים תוך שניות את רמת האדרנלין בדם.

בין הנושאים: מעקבים טכנולוגיים; מבצעים בשטח; לימוד ושימוש בסבך מאגרי מידע גלויים וגלויים פחות; שימוש בציוד מתקדם; חקירות בכיסוי ועוד נושאים המהווים חלק מהחוויה המאתגרת שחווים המשתתפים ביום הגיבוש המיוחד הזה.

תיק החקירה הוא אמיתי, מאחוריו ניצב צוות בעל שם בעולם החשאי, ולכן אין מקום למשחקים, גם לא למתלבטים – רק לאמיצים ביותר!

אתם באים?